Kāpēc izvēlēties apkurei siltumsūkni:

Vienlaicīgi ar saules PV paneļu vai saules siltuma enerģijas kolektoru sistēmu kā efektīvu un vienlaicīgi arī modernu apkures veidu iesakām izmantot gaiss - ūdens siltumsūkņu apkures sistēmu sava mājokļa apsildei. Ja ēkā ierīkota šāda siltumsūkņa apkures sistēma, tā ļoti efektīvi darbojas kopā ar kādu no saules enerģijas tehnoloģijām vai arī ar abām tām kopā. 

Saules PV paneļu sistēma vasaras periodā saražos to elektroenerģijas daudzumu, kuru Jūs varēsiet izmantot apkures periodā sildot māju ar siltumsūkņa sistēmu. Savukārt, saules kolektoru sistēma Jums ļaus ietaupīt tajās dienās, kad ir saule, jo uzsildīs ēkas siltumnesēju siltumsūkņa vietā, kā arī vasaras periodā būs nodrošināta siltā ūdens sagatavošana līdz pat 80 % no nepieciešamā daudzuma, tādējādi samazinot siltumsūkņa darbības laiku un patērēto elektroenerģiju.

No mūsu puses iesakām Jums izmantot Japāņu korporācijas Mitsubishi Electric ražotos gaiss - ūdens siltumsūkņus ar Ecodan Next Generation tehnoloģiju, kas ir īpaši piemērota darbībai ziemeļvalstu klimatiskajos apstākļos, kas pateicoties patentētajai „Flash-injection” freona iešprices tehnoloģijai nodrošina iekārtas nominālo siltuma jaudu līdz -15°C un garantētu sildīšanu līdz -28°C.

Ecodan Next Generation pieejams ļoti plašā jaudas diapazonā un vairākos apkures sistēmu risinājumos, kas ļauj Jums izvēlēties savai mājai vispiemērotāko variantu.

Siltumsūkņa ar Ecodan Next Generation tehnoloģiju apraksts:

  • Inteliģenta siltuma pielāgošana. Automātiskā pielāgošana nodrošina maksimālu ietaupījumu, saglabājot vēlamo telpas temperatūru. Ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram, āra, iekštelpu, piegādes un atgriešanas temperatūru.
  • Divas zonas atsevišķām temperatūrām, lai palielinātu telpas temperatūras kontroles iespējas, māju var sadalīt divās zonās un kontrolēt ar bezvadu telpas sensoru katrā zonā. Tas ļauj izveidot atsevišķas temperatūras, piemēram, dažādos stāvos.
  • Pašattīstīta siltuma tvertne. Kompakts un pateicoties jaunajam papildus siltummainim, palielinās karstā ūdens daudzums ar efektīvāku ūdens sildīšanu.
  • Bezvadu vadība. Ecodan aprīkots ar viegli lietojamu vadības paneli. Tas ir aprīkots arī ar bezvadu tālvadības pulti, kas nodrošina vienmērīgāku apstrādi. Bezvadu uztvērējs kombinācijā ar PAR-WT50R-E, montāžai un pieslēgšanai pie plates cilindra tvertnē.
  • Wi-Fi,Ecodan vadība ar aplikāciju viedtalrunī, datorā un planšetdatorā. Pārvaldiet savu siltumsūkni, izmantojot WiFi MELCloud, Mitsubishi Electric jaunākā lietojumprogramma, ļauj jums kontrolēt Ecodan funkcijas neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ārpus tās.
  • Apkures un dzesēšanas funkcija.
  • Intensīvā apkures un dzesēšanas funkcija. 


ecodan_buklets.pdf                                        ecodan_web.pdf

Pirkumu grozs