Kāpēc izvēlēties apkurei siltumsūkni:

Vienlaicīgi ar saules PV paneļu vai saules siltuma enerģijas kolektoru sistēmu kā efektīvu un vienlaicīgi arī modernu apkures veidu iesakām izmantot gaiss - ūdens siltumsūkņu apkures sistēmu sava mājokļa apsildei. Ja ēkā ierīkota šāda siltumsūkņa apkures sistēma, tā ļoti efektīvi darbojas kopā ar kādu no saules enerģijas tehnoloģijām vai arī ar abām tām kopā. 

Saules PV paneļu sistēma vasaras periodā saražos to elektroenerģijas daudzumu, kuru Jūs varēsiet izmantot apkures periodā sildot māju ar siltumsūkņa sistēmu. Savukārt, saules kolektoru sistēma Jums ļaus ietaupīt tajās dienās, kad ir saule, jo uzsildīs ēkas siltumnesēju siltumsūkņa vietā, kā arī vasaras periodā būs nodrošināta siltā ūdens sagatavošana līdz pat 80 % no nepieciešamā daudzuma, tādējādi samazinot siltumsūkņa darbības laiku un patērēto elektroenerģiju.

Mēs iesakām Jums izmantot Cooper & Hunter ražotos gaiss - ūdens siltumsūkņus ECOPOWER, kas ir īpaši piemēroti darbībai ziemeļvalstu klimatiskajos apstākļos, un kas, pateicoties siltumsūkņos izmantotajai propāna gāzei R290, nodrošina 60°C padeves temperatūru pie apkārtējās vides temperatūras -25°C.

Cooper & Hunter gaiss - ūdens siltumsūkņi ECOPOWER pieejami trīs jaudas diapazonos - 8 kW, 15 kW un 22 kW un vairākos apkures sistēmu risinājumos, kas ļauj Jums izvēlēties savai mājai vispiemērotāko variantu.

Siltumsūkņa Cooper & Hunter tehnoloģiju apraksts:

  • Inteliģenta siltuma pielāgošana. Automātiskā pielāgošana nodrošina maksimālu ietaupījumu, saglabājot vēlamo telpas temperatūru. Ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram, āra, iekštelpu, piegādes un atgriešanas temperatūru.
  • Divas zonas atsevišķām temperatūrām, lai palielinātu telpas temperatūras kontroles iespējas, māju var sadalīt divās zonās un kontrolēt ar bezvadu telpas sensoru katrā zonā. Tas ļauj izveidot atsevišķas temperatūras, piemēram, dažādos stāvos.
  • Bezvadu vadība. Siltumsūknis aprīkots ar viegli lietojamu vadības paneli, kā arī apkures iekārtas vadība iespējama ar aplikāciju WarmLink, kas  ļauj Jums kontrolēt siltumsūkņa funkcijas neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ārpus tās.
  • Apkures un dzesēšanas funkcija.
  • Intensīvā apkures un dzesēšanas funkcija. 

CH_Ecopower

ECOPOWER_R290.pdf